| Whitesnake99 a întrebat:

Are vreun rost sa fac vaccinul asta de la Cantacuzino pentru acnee? Poate sa mearga sau e degeaba?

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Vezi mai intai cum functioneaza vaccinul asta, daca regleaza cumva hormonii aia care au luat-o razna la pubertate, e posibil sa mearga.

| Whitesnake99 explică (pentru Furnicuta000):

Nu cred ca are treaba cu hormonii...mai degraba cu stafilococul auriu sau alb, daca imi gaseste asa ceva... oricum am 21 de ani nu cred ca se mai pune problema de pubertate

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Da-l naibii de vaccin.Acneea e o infectie a pielii.Te speli cu apa si sapun si trece.

| Adry05 a răspuns (pentru BunaZiuaMerio):

Haha, asta s-o crezi tu. Acneea ca orice boală e o dereglare provenită din interior, poți să te speli tu cu apă și săpun la infinit dacă nu vindeci interior. And btw, nu se pune săpun pe față, hai să nu mai dezinformăm aiurea