| Beatricce a întrebat:

As avea nevoie de niste citate, motto-uri pentru ultimul sunet de clopotel ca sa las ca amintire la colegii mei.Cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Amintirea de la mine iti ureaza numai bine,noroc,dragoste,iubire,niciodata despartire.

Cum doreste caprioara, apa dulce din izvor, tot asa iti doresc eu tie mult succes in viitor.

| mada_2121 a răspuns:

Acceseaza google si inceraca ceva de genul:"citate pentru preteni" sau "dedicatii pentru prieteni" sau ceva similar. iti dau eu un examplu sa nu iti mai bati capul degeaba laughing ex:din amintirile cu mine pastreaza numai una caci ochii care nu se vad ...se uita pentru totdeauna...

| Madalina_5058 a răspuns:

Cum iubeste caprioara
apa dulce din izvor
asa iti doresc eu tie
mult noroc in viitor

| unCalutz a răspuns:

Mergand spre liceu am gasit un leu si pe el scria te rog NU MA UITA