| robertson a întrebat:

As avea si eu o intrebare. In cam maxim 2-3 ani as dori sa frecventez jobul de ospatar, si faza este ca nu prea stiu resursele necesare pentru acest job, mai exact cum se practica, ce cursuri trebuie sa adopt? mentionez ca am 16 ani acum. Multumesc anticipat pentru raspunsuri dau funda la cel mai concret raspuns!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să urmezi un curs de barman/ospătar. Caută la tine în localitate un astfel de curs care să fie recunoscut!
Pa, pa.