| Dariana1999 a întrebat:

As dori sa candidez pentru postul de președinte al consiliului elevilor însă ca sa fii in acest post trebuie sa si prezinți niste activități sau proiecte(pe care mai târziu sa le si faci) si nu am nicio idee. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Ceva cu mediu. Sa plantezi copaci, sa faci chestii din materiale cum ar fi niste bancute din paleti (ai vazut ce dragute sunt si le puteti picta) si "cosuri" pentru flori din cauciucuri pictate (adica un mic parculet). Sa strangeti gunoaiele dintr-un loc.