| Diamond5 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un laptop pentru filme, muzica si filme. Acest laptop este cat de cat bun? Laptop Dell Inspiron 3542 cu procesor Intel® CoreTM i3-4030U, 1.90GHz, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, FreeDOS, Black

Răspuns Câştigător
| adyzone a răspuns:

Da e suficient daca vrei doar filme si muzica, insa daca vrei sa te joci, maxim jocurile din 2012 si alea la cerinte minime.

1 răspuns:
| Aleqa a răspuns:

Eu iti propun sa iti iei un ACER, mi se pare cea mai buna firma pentru laptopuri.