| Florinsss a întrebat:

As dori sa îmi fac penisul mai mare dar nu cu titan gel sau alte creme, nu exista altceva cu care sa crească penisul?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu exista asa creme, geluri, metode sau descantece care sa-ti maressca penisul.

Penisul creste hormonal in functie de mostenirea genetica de la tatal si bunicul tau cat si de hormonii tai naturali, care sunt luati ZILNIC din hrana plina d eviatmine si minerale pe care o mananci zilnic.

Conform statisticilor medicale internationale, penisul creste pana in jurul varstei de 16 ani, cand isi inceteaza cresterea.

Exista o singura metoda de marire a penisului, cea chirurgicala, unde se poate lungii cu 2-3 cm maxim, dar ai 50% sanse sa ramai impotent, fiindca exista risca major sa nu mai ai erectii niciodata.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu bisturiul este singura metoda. Nu creste cu nici o crema, nu mai crede tot ce auzi.

| just4ubr2015 a răspuns:

Operatie de marire a penisului sau cheamo pe mama omida 2022 sa til mareasca ca ea stie tot

| missunderstoodx a răspuns:

Doamne fereste