| fashionaddict a întrebat:

As dori sa imi recomandati niste romane frumoase, care le-ati citit si v-au impresionatbig grin

4 răspunsuri:
| BlackMan a răspuns:

Cismigiu & company

| Andreea3219 a răspuns:

Hmm twilght este una dintre cele mai frumoase serii citite, o poveste de dragoste nota 10
P. S:volumele se gasesc in librarii traduse in romana:1.Amurg; 2.Luna noua; 3.Eclipsa; 4. Zori de zi, crede-ma ca aceste carti sunt mult mai bune decat filmele, in film s-au eliminat multe capitole frumoase, si esentiale dupa parerea mea, pop:* si succes in alegerea cartii

| Minnie_7097 a răspuns:

Ucigasi in numele Domnului

| adriana_8665 a răspuns:

Singur pe lume de Hector Malot