| Scliparici a întrebat:

As dori sa imi spuneti produsele voastre preferate de la avon si de ce va plac +poza la fiecare

multumesc... cele mai multe produse primesc funda :*

2 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Întrebarea e de mult dar nah, poate va ajuta pe careva!
De la Avon îmi plac balsamurile de buze, în special cel cu iasomie și vitamina E ( roz ) e super bun! :X
Îmi plac cremele de mâini de toate felurile și cremele de față!
Iar parfumurile sunt geniale! Eu le am pe acestea si le ador : Far Away Gold, Far Way Bella Sunset, Ultra Sexy Pink, Rare Pearls etc.
Îmi plac și creioanele de ochi de la Avon ( Color Trend ) și corectoarele!
Dar în special acel rimel Super Shock Mascara, e extraordinar! Deci îți lungește genele, îți dă un look impecabil! Îl ador pur și simplu. A, și persistă foooarte mult.
Sper să-ți fie de ajutor pa!

| zinalk a răspuns:

Clearskin