| sasukeand a întrebat:

As dori sa ma ajutati si pe mine cu ceva. Vreau si eu sa imi fac cont pe metin2 oriental (un server super cu armele legendare). Am descarcat jocul si este in calculatoe, dar cand incerc sa ma inregistrez zice ca inregistrarea nu a reusit. Multi spun ca au problema asta si un prieten mi-a spus ca nu merge regiter-ul deocamdata. Plz dati-mi si mie un cont sa faceti unu de lvl 0 plz. FUNDA!

4 răspunsuri:
| sasukeand explică:

Nu e de la asta! am indeplinit toate cerintele! Fa tu un cont daca poti.

| Adelk a răspuns:

Pai pune si tu un nume mai lung (minim 8 caractere) sau o parola cu litere si cifre sau poate codul de stergere trebuie si el cu litere si si cifre.Bafta

| OneOfTheWorld a răspuns:

Iti fac eu un cont