| Kindly a întrebat:

As dori sa ofer un cadou personalizat iubitului meu cu poza noastra. Stiti cumva alte lucruri pe care se poate personaliza in afara de cani si perne? astept sugestii happy si ofer si recompensa o fundita draguta happy

Răspuns Câştigător
| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Tricouri, calendare, umbrele, lenjerie pat etc. (cam orice).

3 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Magneti de frigider, mousepad, tricouri. Te poti inspira de aici: http://www.epersonalizari.ro/

| Kasia a răspuns:

Tricouri,lenjerie,brelocuri

| Pisicuta_Roxy_1998 a răspuns:

Pai ai putea sau sa ii faci o felicitare sau sa cumperi pentru poza o rama foarte draguta ceva de genul! Sper ca ti-am fost de ajutor!