| angel3 a întrebat:

As dori si eu programe de editat poze... dati-mi si mie cateva denumiri

dar sa fie programe interesante

dau fundita:*

7 răspunsuri:
| Dizzy a răspuns:

Photoshop,photoscape

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai ar fi: PhotoScape, Picasa 2 si Picasa 3. FastStone Image Viewer(cu asta iti poti modifica dimensiunile pozelor si le poti pune ca aspect pe hi5) sicer, eu :X:X:X:X:X acest program.

| TzrM a răspuns:

Http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=15 intra aici si o sa gasesti mai multe programe, dar nu toate sunt free, dar gasesti destule pe placul tau...eu folosesc photoshop, ti l-as da si tie, dar nu stiu cum. Succes!

| Im.GIulee a răspuns:

Paint shop pro 9, e cam urmatorul dupa photoshop dupa mine si iata aici si full version:

http://www.2shared.com/file/4029267/13d5e195/Paint_Shop_Pro_9.html

dai la save file to pc sau asa ceva, nu te lua dupa downloadurile alea mari, sunt doar reclame. asta este sub file url :)

uite aici un site care ofera si alte programe:

http://granphic.com/downloads/softwares/index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoinstrument
Photoshop
Photoscape
:* numai bine!

| xoxzy a răspuns:

Uite un program online... care te poti machia virtual :D
www.taaz.com