| andradaaa12 a întrebat:

As dori și eu un sfat, vreau sa știu daca poți păți ceva daca ai băut multe energizante într-o singura zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un atac de cord, in cazul meu era cat pe ce sa mor la volan cand eram sofer pe comunitate simteam cum ma intepa inima. Chestia e ca am baut peste 5 doze mari. Acum o iau mai incet ocazional

| Violleta2022 a răspuns:

Poti avea palpitatii de inima, stari de voma, stari nasoale de rau, lesin si poti chiar murii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți avea palpitații, stări de agitație, insomnie.

| timidu89 a răspuns:

Crapă bătuca în tine. Baga și alcool cu ele, de la combinația asta unii au murit. Tu nu ai ai auzit ca redbull da aripi? laughing

| andradaaa12 explică (pentru timidu89):

Puteam sa trăiesc și fără răspunsul tău stupid

| alexandradlr a răspuns:

Poți sa nu ai nimic, dar poți sa și mori, depinde de organism și de energizant. De ce ai face asa ceva? Chiar ai vrea sa îți distrugi corpul?

| SimonaBubu a răspuns:

O sa te doară inima ca dracu'.Dar seara o sa simți simptomele, încearcă sa nu mai bei energizante ca nu sunt bune deloc.

| andradaaa12 explică (pentru SimonaBubu):

Da ma doare inima super tare ma doare pieptul, am stări de vomă greață, si simt ca o sa cad jos

| SimonaBubu a răspuns (pentru andradaaa12):

Serios,acum nu te doare inima?

| cristimacheama a răspuns:

Din câte știu eu, doar palpitații, dar se mai poate și să-ți tremure mâinile.

| TheKingOfDev a răspuns:

Eu nu beau energizant așa că nu am nici o idee ce s-ar putea întâmpla.