| Ionelacgeorgetqb12 a întrebat:

As dori un mesaj pentru mama mea de mulțumire, un mesaj care sa cuprindă emotii.

Răspuns Câştigător
| Diaa22 a răspuns:

Asta ar trebui sa scrii din suflet.

Hei mamico, as avea de spus cateva cuvinte. Esti o fiinta minunata, iti multumesc pentru absolut tot ce ai facut pentru mine. Iti multumesc ca mi-ai dat viata in primul rand, ca m-ai ajutat sa pasesc in lumea asta cu bune si cu rele. Iti multumesc din suflet ca esti acolo pentru mine orice ar fi, si ca esti singura persoana care ar putea sa-mi ierte orice greseala posibila. Te respect pentru ceea ce esti si ce faci pentru mine, esti cea mai importanta persoana din viata mea. Fara tine nu cred ca reuseam atatea, avand in vedere ca te am langa mine sunt cea mai mandra! Simt ca cu ajutorul tau pot depasi orice moment al vietii mele, ca ma poti intari si ridica de jos atunci cand e nevoie. Tu pentru mine mama, nu esti doar un simplu parinte, esti mult mai mult de atat, prietena mea cea mai buna, lumea mea si sufletul meu. De fiecare data cand te vad zambind, mi se umple inima de fericire. Esti atat de speciala pentru mine, incat nu as avea cuvinte sa te descriu. Cearta-ma cand fac o greseala, invata-ma cand nu fac ceva bine, scutura-ma si de cate ori poti readu-ma cu picioarele pe pamant, pentru ca stiu ca toate astea le faci din suflet si stiu ca nu te-ai opri nicio clipa din a ma iubi. Sper la randul meu sa te pot face fericita, sa vezi ca am reusit in viata, si cand voi reusi, sa fii mandra de mine si sa te gandesti ca toate sunt datorita tie! Te iubesc mama draga, te iubesc pana la cealalta extrema, esti minunata!

Am scris-o cu gandul la mama mea, sper ca te-am ajutat! ❤️

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur, poti sa iei mesajul de mai sus, cu parerea acelei persoane despre mama ei, si asa poti sa ii spui mamei tale mesajul altei persoane, nu mesajul tau big grin Dar daca nu te deranjeaza... totul este bine. Daca te deranjeaza, poti sa ii scrii chiar ce simti tu, pentru ca este mama ta, nu mama altor persoane.

Bafta!