| anonim_4396 a întrebat:

As putea sa fac bani online fara card si fara cont bancar? Adica sa-mi trimita prin posta sau pe curier.Imi puteti lasa niste siteuri pe care sa completez sondaje si sa imi trimita bani cum am scris mai sus? Dau funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand din completat sondaje nu faci bani... sau faca faci scoti 5$ pe an
in al doilea rand cine se complica cu trimisul banilor prin posta... e anul 2020 totusi

| Andreeush a răspuns:

Așa cum a precizat userul suntserios nu se mai complică nimeni să trimită prin poștă/curier.