| hagi148 a întrebat:

As vrea daca poti sa faci un site (photsohop+html) de la zero 0 cu Adobe dreamweaver daca poti cu tot cu salavari ca sunt nou. daca poti sa faci programe dependente de programmul in care scrii limbajul(cu propriul design nu ala pentru cmd si daca da atunci cum salvez si il fac ) de ex as vrea sa fac un program pentru magazin si nu stiu sa fac cu tot cu design si tot ce am nevoie! multumesc! folosesc Microsoft visual studio 2012 cineva un link de youtube si sa fie in romana?

1 răspuns:
| DoarImpreuna a răspuns:

Pai din felul in care scrii intrebarea nu prea stii cu ce se manaca web-ul, nu spun cu rautate dar din stadiul in care te afli trebuie sa o iei de la zero.

Le amesteci tare. Daca vrei magazin de la zero trebuie sa fii tare in html, mysql, php macar. Recomand folosirea de scripturi gata facute cum ar fi opencart sau megento.