| anonim_4396 a întrebat:

As vrea idei de sceneta pentru Dragobete sau Ziua indragostitilor. Cea mai buna idee primeste funda! Am nevoie la scoala, vreau ceva vesel dar totusi si putin mai serios, stiti la ce ma refer! Nu ar strica mai multe idei, vreau sa am deunde alege. FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Alexaaandraaa a răspuns:

Romeo și Julieta este o tragedie de William Shakespeare despre soarta a doi îndrăgostiți care luptă împotriva destinului. Este poate cea mai cunoscută piesă a sa, una dintre succesele sale timpurii, fiind considerată cea mai tipică poveste de dragoste a Renașterii. Se cam potrivește pentru această sprbătoare. Pup!:*

| Alin4uuu a răspuns:

Salutare Romeo si Julieta

| MeritaSaMaiFiuAsa a răspuns:

Poti incerca ceva gen Romeo si Julieta la care mai adaugi cateva idei ale tale si va iesi super iti garantez.