| x2gk9r a întrebat:

As vrea niste sfaturi...
Eu am niste prietene si noi iesim pe afara cateodata ne intelegem foarte bine totul e ok si frumos..nu inteleg de ce unii se ofenseaza adica daca ma duc cu ele spun ca sunt "cainele lor" dupa ca stau numai intre fete si etc.
Sunt baiat...
De ex astazi a fost totul frumos si placut si cand am venit acasa m-am enervat aiurea si niste nervii foarte marii ca de ce stau doar intre fete...
Simt ca nu mai pot continua asa sa ma supar aiurea...
Un sfat?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu nu cred ca este nicio problema aici.

Din pacate parintii nu ii poti schimba. Daca au prejudecati, acestea vor ramane acolo, sunt inradacinate pe viata.Probabil in conceptia lor baietii stau cu baietii, si fetele cu fetele, atat. Altceva decat sa ii ignori, nu stiu ce ai putea face.