| princess* a întrebat:

As vrea sa aflu mai multe despre baiatul din zodia taur si cum se potriveste cu zodia >>rac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut o relatie cu un baiat din acea zodie de un an si nu a mers rau a mers foarte rau. Dar totusi taurii tin foarte mult la persoana din zodia rac, chiar foarte mult dar sunt foarte incapatanati, la fel ca si racii, se iubesc foarte tare si din toata inima dar mereu va fi cearta intre eisad. racii si taurii se potrivesc cel mai bine, dar daca n-ar fi geloziile si incapatanarea ar fi perfect

4 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Ce treaba are zodia cu potrivirea a 2 persoane? Eu nu vad nici o legatura intre zodie si personalitatea unei persoane. Lasa zodia si prostiile de acest gen pentru ca sunt niste tampenii pentru manipularea persoanelor.

| zhady a răspuns:

HAHAHAH cum sa crezi in prostiile astea

| iubi_duby75 a răspuns:

Si eu sunt taur si ma inetelg ff bine cu baietii din zodia rac. amu in cazu tau ii invers. u esti rac si te intelegi cu tauri.sa stii ca asa ewinking.