| alinaaa26 a întrebat:

As vrea sa citesc niste carti de dragoste(gen invitatie a vals de mihail drumes(nu scrisoare de dragoste sau amurg ca deja le am citit))sau amuzante sau ceva gen detectiv
as dori niste sugestii (carti care sunt interesante care sa nu te plictiseasca genul pe care nu le poti lasa din mana pana nu le termini) funda cele mai bune

Răspuns Câştigător
| Tot.Eu a răspuns:

Incearca cartile de Nora Roberts : Comori tainuite. E foarte frumoasa. E o combinatie intre dragoste si polisist.
Sau Un sarut la miezul noptii de Eloisa James. E putin gen Cenusareasa, dar e frumoasa.
Elevul Dima dintra saptea, Lorelei, Mara, Romanul adolescentului Miop.
L.J.Smith - jurnalele vampirilor
O plimbare de neuitat ( A walk to remember ); The notebook.
Sper ca ti-am fost de folos. :*

2 răspunsuri:
| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Incearca carti deale Aghatei Christie