| Ionyyyy a întrebat:

As vrea sa citesc o carte faina.Ce mi-ati recomanda?happy. Cartea sa fie ca si un film.

Răspuns Câştigător
| LexyXD a răspuns:

Pai, am citit eu, doua volume din ''Nu plange sub clar de luna''. Vol 1 si 2. Sunt Foarte dragute. Iti povestesc pe scurt ce se intampla sa vad daca te intereseaza : O fata pe nume Shelby este trimisa la tabara de reeducare, tabara "Semnilunii". Acolo intelneste un baiat, pe nume Austin, al carui tata este star rock. Ii desvaluie secretul ca este varcolac,,,... De aici nu iti mai spun. Te las sa vezi tu :*. ...Iti recomand cartea.

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Carte mai noua: twilight, jurnalele vampirilor
Carti mai vechi: 10 negrii mititei, crima in orient expres, misery

| BiuL a răspuns:

Gossip Girl, Alchemistul, Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Memoriile unei gheișe, Arthur Golden
Magicianul, John Fowles
Anna Karenina, Lev Tolstoi

| RetardedRacoons a răspuns:

Papillon de Henri Charriere.

| Ionyyyy explică:

Va multumesc!:*

| Baba-Neaga_Madalin_1998 a răspuns:

Twilight... Harry Potter... thinking

| RsRs a răspuns:

"Draga John"
seria "Cvartetul mireselor"
"Fata cu portocale"
"Legaturi de familie" etc