| KostyCool a întrebat:

As vrea sa cumpar o pereche de perusi, dar nu stiu cat costa si unde as putea gasi mai ieftin in Slatina, Olt. Daca cineva din Slatina are de vanzare perus ssau caine de rasa (ex. bichon,rotwailer, boxer) sa imi dea add: costy_costy_99 sau mesaj privat pe TPU! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Nu sunt din slatina si nici nu vand dar perusii sunt in jur de 25-50 lei unul! 200 lei am dat pe 2+cusca(+ce mai trebuie rezervor de apa cerc etc)+mancare pe 5 luni

| Alexor a răspuns:

La intrare in piata zahana poti gasi perusi cam la 30 de lei