| zzzzzzz1111 a întrebat:

As vrea sa iau si eu proteine care ati mai luat sau daca cineva cunoaste domeniul as vrea sa va intreb de Total Mass 4200 ce parere aveti sunt bune.

2 răspunsuri:
| Snk01 a răspuns:

In loc sa cumperi din astea mai bine fai exercitii fizice, flotari abdomene, genuflexiuni si mananca ciuperi sau carne de vita deoarece sunt bogate in proteine si astfel faci muschi destul de repede, nu baga prosti de proteine sau steroizi deoarece cand vei imbatrani pe la 40-50 de ani ti se va lasa pielea rau.winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Snk01):

Tu chiar nu ai nicio treaba cu sportul, nu? De spui asemenea tampenii