| Popescu_Simina_1966 a întrebat:

Aș vrea sa iau un iphone xs in rate. Pe doi ani rata și voi da 180 de lei.Da stiu nu merita. Trecând peste, am auzit ca nu prea tine bateria, imi poate spune cineva din propria experienta cu un iphone Xs cum e? Cat rezista bateria, cat de bun e, merita 3300 de lei?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O afacere extram de proasta sa iei in rate pe 2 ani un telefon care e deja prea vechi pe piata. la jumatate din pretul ala gasesti telefoane lansate recent si la fel de performante

| Nemessys a răspuns (pentru suntserios):

Pentru multi conteaza brandul, nu calitate.

| SoCristian18 a răspuns:

Nu este o idee tocmai buna, sa cumperi un iphone mai vechi la acel pret si in rate, pentru ca peste 2 ani acel model o sa se miste destul de greu. Eu ti-as recomanda un Android spre exemplu cum ar fi Huawei P40 sau sa astepti sa apara modelul 9s daca vrei neaparat iphone.