| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi comand o pereche de pantofi de pe net dar nu prea stiu ce marime. M-am masurat la picior pe hartie si am in lungime 22 de centimetrii, cam ce marime ar insemna?, deoarece pe net marimile sunt purtin diferite. Imi iese frica sa nu ii i-au prea mici sau prea mari, in general port 34-35. Multumesc anticipat pentru raspunsuri, iar cei care vor sa faca misto treaba lorwinking

1 răspuns:
| adrili10 a răspuns:

Pai poti sa iti iei marimea care o ai de obicei la pantofi eu nu ma comandat niciodata de pe net dar in magazine asa fac si daca tis un pic mai mari nu are nimic ca tior fi buni si mai incolo
fundahappybig grinbig grin