| tudorflorin96 a întrebat:

As vrea sa imi dati cateva sfaturi despre cum as putea sa imi fac o prietena.

Răspuns Câştigător
| YourFriend a răspuns:

Simplu. Te duci la o fata care ai vreao ca prietena si o intrebi daca vrea sa fie prietena ta. fundita? big grin

3 răspunsuri:
| RoaRxDD a răspuns:

O astepti pe cea potrivita, in nici un caz nu te duci direct, ar fi o tampenie!
Asteapta sa vezi daca da semne ca te place happy

| Biu90 a răspuns:

Poi in primul rand ar trebui sa cauti si sa incerci la fiecare, nu se stie de unde vine norocu. Vorbeste-le frumos, invita-le in oras si nici o floare nu stricawinking. bafta!

| tudorflorin96 explică:

Mersi all pentru raspunsuri.