| KaanNoah a întrebat:

As vrea sa imi fac majoratul peste cateva luni, intr-un club si sa invit maxim 10 persoane pentru ca nu vreau sa fac ceva mare de ziua mea de 18ani. Cum ar trebui sa decurga totul? Cateva detalii.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Suni la clubu respectiv cu ceva timp înainte și spui că vrei să rezervi o masă pentru 10 pers

| Violleta2022 a răspuns:

Majoratul poate fii facut si intr-un stil diferit: iti cumperi un bilet de calatorie si pleci la Ibiza de exemplu, asa cum fac occidentalii, in loc sa faca petrecere, sa impumute bani ca sa hraneasca si sa imbete prietenii, care oricum nu merita acest lucru.
Invatati-va sa va pretuiti pe voi insiva, inainte sa faceti sacrificii din grandomanie.
Petrecerea de 18 ani conteaza pentru tine si familia ta, ceilalti vin la mancare si bautura pe gratis! Asadar, o cina frumoasa cu familia este tot ce ai nevoie, restul... depinde de tine!

| TheWhiteDemons a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu mai e nevoie sa dau raspuns, am gandi la felhappy