| foca21 a întrebat:

As vrea sa imi fac un tatuaj dar nu stiu ce model ar fi frumos, si in ce loc ar fi cel mai potrivit la o fata.Nu vreau sa arate urat vreau sa ma puna in evidenta intr-un mod frumos. Aveti vreo idee pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Crisu_7532 a răspuns:

Fetele, in general, isi fac tatuaje pentru a se infrumuseta si accesoriza corpul, asa ca prefera tatuajele micutze si discrete.
eu ti-as recomanda 1-2 stelute mici-mici pe gat, sub ureche. sau, cu scris stilizat, o sintagma care te reprezinta, pe ceafa. Sau, la incheietura mainii, un simbol micut. sau un fluture/floare pe glezna. nu iti face un tatuaj in zona lombara deasupra fundului. in limbajul de specialitate, tatuajele de genul acesta sunt numite "tramp stamp". nu ti-ar placea sa se spuna asa ceva despre tatuajul tau.
alege deci ceva micut, finut si intr-un loc discret. daca mai ai intrebari, contacteaza-ma pe privat. relax, nu e reclama, nu desenez tatuaje, nu ma ocup cu asa cevawinking

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Pe picior, la incheietura mainii daca te tine, oricum doare acolo, si la spate jos.Sti unde ma refer.

Un fluturas, o inimioara, multe stelute mici, depinde ce vrei tu, care sunt gusturile tale, ce te caracterizeaza.

Bafta.

O seara placuta!love struck

| alexaaa a răspuns:

Buna! e o decizie la care trebuie sa te gandesti ff mult si bine, pentru ca acel tatuaj va fi pentru totdeauna(se ia ff greu de el). de ex:te poti gandi la un simbol foarte important pentru tine. ceva care sa aiba o semnificatie, ceva simbolic.de obicei, unii isi tatueaza numele sau ceva nesemnificativ, ceea ce, dupa mine, e o prostie.gandestete la ceva care l-ai vrea sa il ai toata viata.de ex:un ingeras. sper ca te-am ajutathappy

| friday a răspuns:

Asta imi place de cand l-am vazut. poti sa il faci unde vrei.ideea face totul :D http://t2.gstatic.com/......tp?/images

| Mariinaa a răspuns:

Hey!
Ai putea sa-ti faci o fundita (nu e o aluzie) la incheietura mainii arata dragut si e si fin in acelasi timp!
Parerea mea!
Bye-Bye!happy