| FlyingSparkle a întrebat:

As vrea sa imi faceti si mie un rezumat cu povestea reala spusa in biblie a lui lucifer. si daca mai stiti si alte evenimente religioase legate de ingeri si demoni, va rog sa mi le ziceti si pe alea, ca am nevoie pentru o poveste de-a mea, si am citit, dar nu stiu daca sunt ca in biblie.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Caută cu motoare de căutare Google.ro, Google. com, Yahoo.com, Alta Vista etc.

| MMihai a răspuns:

Nu ți-am făcut nici un rezumat, că ești mare și poți citii și singură.
Ți-am răspuns ceva și la o întrebare, a ta, legată de culori.
Ca să desenezi ceva religios trebuie să citești despre reprezentarea plastică in religia aia și de canoanele plastico- religioase apartenente acelei religii.
Dacă te apuci să scrii poveștii, cu demoni, diavoli și cu îngeri te împrăștii pe prea multe direcții. Ori scriitoare ori pictoriță. Dar făcute profesionist, nu doar ca joacă, cum cred că faci tu acum.