| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi iau un aparat foto. Ce aparat foto imi recomandati?

7 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Canon. E cel mai bun.

| believe a răspuns:

Eu am Fuji Film.foarte tare!

| continutfragil a răspuns:

Sony, canon...

| andreii2 a răspuns:

Eu am canon. E foarte bun.

| Kkiwiitttzzzaaa a răspuns:

Eu am un Pentax X 90 si sunt foarte multumita si mandra de el :X. Pozele sunt superbe :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaahappy...si imi puteti da date exacte? adica Canon Digital IXUS 990 IS.happy. nu numa firma simpluhappy. si multumesc pentru.parerile de pana acum

| soulseeker a răspuns:

Buna, poti arunca o privire pe articolul urmator cu aparate foto pentru incepatori: https://soulseeker.ro/ce-aparat-foto-sa-cumpar/