| LupulTurbat a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie cateva jocuri pentru pc... care le credeti mai frumoase :d Funda.

Răspuns Câştigător
| Exc1si0n a răspuns:

Prototype, Prototype 2, SA:MP, Gta4, Counter-Strike si NFMW (Need for speed most wanter )

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kobra12 a răspuns:

Painkiller

| IAmAFreak a răspuns:

Jocul meu preferat este Diablo, sau Mortal Kombat.

| Perversul69 a răspuns:

Cele mai tari pe care le stiu eu sunt: S4League,call of duty black ops, assasin creed 3 etc.Dar incearca S4 League...e cel mai tarehappy. Intra pe "alaplaya.net" si acolo gasesti mai multe jocuriwinking

| Perversul69 a răspuns:

Aaa...si am uitat sa iti spun despre jocul anului:Skyrim", dar si "lineage" e buntonguetonguehappy