| Ofatacuvise a întrebat:

As vrea sa incep sa fac sala, sunt fata, si vreau sa iau proteine. Nu cantitati mari. Care sunt avantajele si dezavantajele?

1 răspuns:
| bavl a răspuns:

Avantaje: crestere in masa musculara/definire
Dezavantaje: crestere in kg pe cantar, din simplul fapt ca muschii cantaresc mai mult decat grasimea...si tu mergand la sala o sa arzi grasime si o sa pui masa musculara.
Sunt proteine speciale concepute pentru femei, vezi aici: http://proteinoutlet.ro/pentru-femei/stronggirl-isolate-protein-907g