| trumpetlights a întrebat:

As vrea sa incep un vlog, dar vreau sa stiu cam ce chestii ati vrea voi s avedeti, adica ce v-ar placea.laughing?

2 răspunsuri:
| xey a răspuns:

Ce-ar fi sa faci un vlog despre farse, cum faci farse la oameni pe strada, cu sugestii de la oameni si din cand in cand la episoade speciale sa vorbesti despre inspiratiile tale, si sa rezolvi anume persoane ale oamenilor( ei iti spun probleme lor si tu ii ajuti sa si le rezovle)

| Vidiu a răspuns:

Simplu, ceva original. Ceva sa la care sa radem. Uita-te pe Youtube, si fa ceea ce vblog-eri aia nu fac. happy
E bine sa fii original, asa atragi multi oameni.