| femme a întrebat:

As vrea sa incerc sa folosesc un tampon, dar mi-e frica ca ma va durea si ca voi merge si aiurea laughing Stiu poate e o tampenie, dar e pentru prima oara cand as folosi asa ceva. Ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Uită-te pe net la tutoriale care îți explică cum să-l bagi. eu n-am folosit până acum dar am înțeles de la prietene că e un disconfort prima, a 2-a dată și după te obișnuieși și nu mai simți nimic. durere doar dacă îl bagi greșit dar dacă urmezi sfaturile de acolo o să te descurci.

| sierra1 a răspuns:

Intre noi fie vorba (că tot nu ne "citește" nimeni) nu e mai aproape de tine maică-ta? Te știe, știe ce și cum e cu tine. Și in plus, ciudat ar fi să accepti sfaturi de la necunoscuți neavizați, absolvenți de gimnaziu, când e vorba de sănătatea ta. Asta e sfatul