| ραтяίcία a întrebat:

As vrea sa invat engleza acasa(singura)big grindar nu stiu de unde sa incepthinking am facut 5ani de engleza dar nu excelez...mai ales la comunicarebig grinde unde as putea sa iau niste expresii si cum as putea face sa invat cat mai mult?big grinas vrea sa ma descurc cat de cat sa port un dialogbig grin... FUNDA:X:X:X:

Răspuns Câştigător
| Anarchist a răspuns:

Si eu fac engleza de 8 ani si nu excelam la engleza pana acum 4 ani cand am inceput sa joc jocuri online de genul MMORPG... expresii presupun ca gasesti pe google daca dai un search mic.