| ralucaralu a întrebat:

As vrea sa merg la niste cursuri de dans modern, dar ma gandesc ca se fac 2 grupe: de adulti si de copii. Dar nu as vrea nici in cea de adulti, nici in cea de copii. Credeti ca exista vreo linie de mijloc? Pentru adolescenti? Am 15 ani, in ce grupa as putea merge?

3 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Pai eu cred ca daca sunt mai multi copii de varsta ta vor face o grupa separatawinking

succes:*

| Teo_3431 a răspuns:

Paiiiiiiiiiii sa stii ca si eu vreau sa ma duc la dansuri moderne dar eu ma dc la grupa de copii eu te sfatuiesc sa faci la fel Teo 12 ani

| Teo_3431 a răspuns:

La adulti