| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon dual sim dar se poate folosi cu o singura cartela?

Răspuns Câştigător
| Teddy1234 a răspuns:

Nu se poate, am avut și eu.Merge doar dacă are ambele cartele. Funda?

4 răspunsuri:
| AAlinaaa a răspuns:

Daca este dual sim este clar ca este special pentru 2 cartele. happy

| anonim_4396 explică (pentru AAlinaaa):

Da dar se poate folosi si cu una?

| AAlinaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da normal. se poate folosi si doar cu una.dar daca iti iei dual sim inseamna ca ai nevoie de 2 cartele..deci de ce nu iti iei unu normal? de exemplu Samsung galaxy s plus, sau s1, 2,3laughing?

| T3cHn0loGi3 a răspuns:

Samsung galaxy y duos :d il am si eu si este foarte bun, are si android. Funda?