| queenazalea a întrebat:

As vrea sa-mi iau un nou telefon, insa nu sunt prea hotarata.Am vrut un Samsung Galaxy SIII big grin daar o sa strang bani pana o sa mor si tot nu o sa fie de ajuns(e doar o expresie).Ce imi recomandati? Vreau un telefon cu wi-fi.M-am gandit la Sony Ericsson Xperia arc s sau Samsung Galaxy mini 2 sau 3...Nu stiu vreau sa fie cat mai performant.Am 2 intrebari:
1.Care ar fi mai bun dintre Sony Ericsson Xperia arc s si Samsung Galaxy Mini 2?
2. Daca stiti alte telefoane la fel de performante spuneti va rooog.Sunt nehotarata

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Georgex12 a răspuns:

Eu iti recomand xperia u
un super telefon :)
http://piatamoderna.com/product/sony-xperia-u3-5inchandroid5mpgalben/

| DariaNegulescu a răspuns:

Pai eu am primit de Craciun un P5 mini de la AllView si e super bun. Are Wi-Fi, memorie multa, merge bine.
Nu stiu sigur pretul avand in vedere ca l-am primit, dar il poti gasi pe site-uri. Sper sa te fi ajutat cat de cat big grin