| paulla_4248 a întrebat:

As vrea sa-mi modific niste poze. cam ce program as putea folosi?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Photoshop sau Photoscape.

| Antrax a răspuns:

Alea online blingee taz etc cauta pe TPU ca au pus multi intrebari de genu.

| oareux a răspuns:

Si photo-scape`ul este bun si nu este greu de folosit.eu doar pe asta il stiubig grin

| Aliyaa a răspuns:

Ai putea folosi photoshop, photoshine:X photoscape:X, gims, photomagic:X.Succes!winking

| anytha13 a răspuns:

PhotoShop sau PhotoScape astea sunt cele mai bune. zic eu.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Xcat:)^^ a răspuns:

Photoshophappy

| Bl0ndu a răspuns:

Photoshop! E cel mai folosit pana acum, majoritatea reclamelor, posterelor etc. sunt facute cu acest program.

| cocoseibar a răspuns:

Photoscape, photoshop, trebui doar sa dai un search pe google cu unul din denumirile astea 2 si gasesti.