| -Biia băăă- a întrebat:

As vrea sa-mi schimb un pic lookull.as vrea sa fiu mai la moda.azi merg cu parinti la cumparaturi.si daca miai putea zice f repede cum m.as putea imbraca...De obicei imi iau niste pantaloni stramti, o bluza sau un tricou...si niste adidasi sau balerini. dar nu vreau sa fiu prea dinamicahappy

4 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

La fata mi se pare ca semeni cu mine, nu stiu de celaughing si eu sunt tot cam in aceeasi ipostaza. vreau sa am haine mai super dar nu gasesc niciunde sau sunt prea scumpestraight face o fusta 1 milion 600

| -Biia băăă- explică:

Va rog raspundeti-mihappy... dau funditabig grin

| -Biia băăă- explică:

Da...as putea sa ma imbrak asa.cu rochita etc. dar cand mg la scoala cu ce sa ma imbrak?

| -Biia băăă- explică:

Exacthappy