| Alee_9909 a întrebat:

As vrea sa slabesc in zona abdomenului si pe coapse. Ce dieta drastica imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Ca sa slabesti, in zona abdomenului, si pe coapse, nu-ti trebuie o dieta drastica. Tu trebuie sa te apuci de miscare. Ai ales partea cea mai usoara. Partea cea mai grea este cu sportul. Voi fi scurt; Dimineata alergare 3-4 km, Seara, 1. ora coarda, si exercicii, de abdomene. De doua ori pe saptamana bazin. De mancat, poti manca ori ce. Este de preferat fructele. Dar, in rest ori ce. In acest fel, intr-o luna fi sigura ca se va vedea. Succes Pa

3 răspunsuri:
| AlexutzaDragutza a răspuns:

Draga mea Maddy chiar daca nu este sanatos iti recomand sa tii dieta aceasta Dimineata: salata de fructe proaspete cu migdale, fulgi de ovaz, seminte de dovleac si lapte proaspat de oaie, organic.

Pranz: salata de legume cu ulei de masline si otet balsamic.

Seara: supa de legume crude (pregatita la mixer). Fructe, seminte de floarea sorelui. Timp de 2 zile apoi sa o tii pe aceasta Ora 8:00 – 1 cafea.
- Ora 10:00 – 2 oua fierte
- Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
- Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
- Ora 16:00 – 1 mar
- Ora 18:00 – 100 g branza slaba.Aceasta dieta se tine dupa cat doresti sa slabesti.Cu ajutorul ei am slabit 1 kg pe zi.De preferat ar fi sa bei minim2l apa si sa faci putin sport. Abdomene, genoflexiuni.Succes!

| byby_7642 a răspuns:

Mergi la sala si o sa iti faci un corp super nu are rost sa te complici cu dietetongue eu asa am reusit sa am un corp frumos si mananc tot ce vrea inima mealaughing funda pls?

| byby_7642 a răspuns:

Si daca chiar vreo o dieta mananca de ex luni lactate, marti carne, miercuri legume si tot asa pe zi un sg gen de mancaretongue