| cosminadrunk a întrebat:

As vrea sa stiu cum m-as putea impaca cu prietena mea dupa ce ne-am certat pe un baiat? Va rog frumos dati-mi un raspuns!

1 răspuns:
| Biutsssaa a răspuns:

Intalniti-va undeva.(un loc mai linistit ar fi mai bun, nu locuri gen scoala) daca nu vrea sa vina poti sa ii ceri scuze acolo unde sunteti atunci. explica-i ca iti pare rau ca v-ati certat...si spune-i ca nu se va mai intamplawinking am trecut si eu prin asta si stiu cum estebig grin daca te iarta inseamna ca este o persoana buna dar daca nu te iarta inseamna ca nu iti merita prietenia!happy funda, please...