| Patricia99 a întrebat:

As vrea sa stiu daca doare cand iti faci un tatuaj permanent? Eu as vrea sa-mi fac unul la degetul inelar lateral si credeti ca doare? Ce senzatie e atunci cand il faci?

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Era unul pe youtube care isi facea tatuaj, nici nu punea acu pe el si incepea sa il injure de toti mortiilaughing. Am auzit ca doar, pentru ca iti baga acu ala sub piele ca sa intre culoarea aia sau ce e. Cand eram mica credeam ca e la fel cum te desenezi pe maini cu pixul, pe mine ma gidila asta.

| marinaa9 a răspuns:

Nu doara chiar asa tare,depinde de marimea tatuajului, vei simti ca niste piscaturi de albina, doar ca mai multe si mai dese, nu stiu cum sa-ti explic, succes

| ɴιcoleтα a răspuns:

Probabil te doare. Cand erai mai mica nu-ti desenai in palma si apasai tare? Probabil este aceeasi durere, numai putin mai profunda.