| XD_Bianka_1997 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cat costa in Bulgaria o cazare all inclusive(vreau sa stiu hotelul, statiunea etc...)

Răspuns Câştigător
| racos a răspuns:

Incearca aici http://www.cazaripelitoral.ro/cazare/Bulgaria. Depinde acum si ce confort cauti.Sunt hoteluri cu ultra all inclusive sau hoteluri care ofera doar mic dejun la pretul de baza.Iti sugerez o pagina cu peste 200 de hoteluri pe statiunile bulgaresti si preturile sunt unele dintre cele mai ieftine.

1 răspuns:
| newsun a răspuns:

Buna,
Daca inca esti interesata ti-as putea sugera cateva hoteluri, si pentru luna septembrie, cu preturi super bune, pana in 350 de euro pentru 2 persoane. Scrie-mi pe newsun. dana (messenger id) si pot sa iti dau cateva variante.