| BiancaW a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cateva detalii despre orele care se fac la CNB George Cosbuc, profil filologie bilingv engleza. xD

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cnb, stiu ca se fac cursuri pentru copii, balet, canto, ateliere de creatie, dansuri populare, teatru si ceva de voluntariat crucea rosie...si daca nu ma insel sambata vin cei de la psihologie.Iti raspund pentru ca noi santem,, clienti,, fideli deoarece am un copil de 5 ani si mergem acolo in fiecare seara...