| imyourdestiny2 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce inseamna promo 20, bonus 3, si Min pro.De exemplu, daca din promo 20 mai am 13m12s minutele astea in ce retea sunt orange, cosmote? Eu sunt in reteaua vodafone si cand sun la *123# imi arata cate minute mai am in promo 20, Bonus 3, si Min pro dar nu stiu ce inseamna cate minute mai am din reteaua orange si din alte retele? Sper ca intelegeti ce vreau sa zic, sau nu stiu sa explic.Imi spuneti va rog?big grin

1 răspuns:
| carmenushaa a răspuns:

Buna seara,,,,Am si eu o Mareee rugaminte la tine daca se poate

mi-ai putea acorda un vot?

un singur clic

NIMIC MAI MULT!

plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!