| mardeamor a întrebat:

As vrea sa stiu toate site-urile de prieteni care le stiti toate cele mai multe ia funditalove struck

6 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Mirchappysi chat-ul apropo.ro, mirc-ul nu este site... dar...happy

| poliku a răspuns:

Are dreptate ''ionutchis'' rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe ceatul apropo.Aceiasi distrusi si obsedati, perversi, pedofili, schizofrenici, homosexuali, travestiti, tute, nebune, in proportie de 99. 99%. Un exemplu este Aurelian Seglas alias Titanic care sta zi si noapte pe ceat in speranta ca agata vreo distrusa (ca una Yana de pe acelasi ceat) sa se masturbeze reciproc la veb.Restul de 0. 01% sunt oameni normali care, dupa o experienta scurta de ceat se lasa pagubasi.
Pentru detalii intra aici:
http://www.adorabil.it.gg/Titanic-yana.htm

| ionutchis a răspuns:

Pe toate vrei sa le stii " mardeamor "? Esti o fata ambitioasa...curajoasa, ai planuri mari de viitor daca le vrei pe ABSOLUT TOATE! CURAJOASO! Cateva nu-ti ajung? Stii cum le poti afla? Iesi pe strada si striga cat te tine gura " Vreeeaaauuu sa stiuuu tooaaateee SITE-urileeeeee gagii ...Nuuu maaa saaatuur nuumai cu uunuuul, nuuuma saatuur si gaaataaa. Sant o fata tot timpul "calduta " tooot timpuuul Oameeeni buuuni aaajuuutaaatimaaaa!