| o_fata_dulce:* a întrebat:

AS vrea sa va intreb ce ati face in locu meu, daca prietenul vostru ar fi plecat in spania si va veni nu stiu la cate luni va sta putin timp in romania si ar pleca napoi... oare merita sal astept atata timp? ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Daca il iubesti, daca te iubeste si esti sigura ca nu o sa clacheze acolo categoric DAAAAAAAAAAA

| Dramaa a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai. Dar daca nu ai vreun gand de casatorie cu el nu merita sa astepti, Treci la unul care iti poate fi mereu alaturi. Dragostea e frumoasa dar mai trece si prin stomac si nevoi trupestihappy

| o_fata_dulce:* explică:

Eu am 17 ani