| aannddrreeaa a întrebat:

As vrea si eu niste remedii naturiste pentru pistrui, pori dilatati si acnee.

2 răspunsuri:
| madalinaG a răspuns:

Mai pentru acnee(cosuri) asa ...eu am folosit zynerit (pentru mine a fost foarte bun, acum depinde si de pigment)

| Theeeeeeo a răspuns:

Pentru cosuri eu folosesc ceai de cimbru. Iti pui pe servetele demachiante sau vata si le/o ti o jumatate de ora, eu le tin cam o ora asa de obicei mi le pun dimineata si seara cand ma uit la tv si iti pui o folie pe fata sau prosop ce vrei tu. Prima data o sa te cam usture fata, dar dupa o sa simti fata curata si fina. happy