| madalyna a întrebat:

As vrea si eu niste sfaturi sa mai ma ingras putin nu sunt chiar asa de slaba insa mie nu prea imi place cum arat si cred ca am si lipsa de calciu din cauza ca nu am pofta de mancare. Ce as putea face?(se exclud ideeile cu "ar fi bine sa mergi la un medic"si"ia vitamine")pentru ca am incercat amandoua variantele insa fara nici un rezultat.

2 răspunsuri:
| AlecsMeeeh a răspuns:

Http://www.puremed.ro/cum-sa-te-ingrasi/. Uite aici :).
P.S. : Si eu am lipsa de calciu si am un apepit grozav, dar trebuie sa recunosc ca eu iau calciu :">.

| MrKez a răspuns:

Daca ai lipsa de calcio, incearca sa mananci mai multe fructe si vegetale ca alea te ajuta, si ca sa te ingrasi.hmm poate ca mananci foarte putin, macar respecta mesele principale ale zilei.