| andreea_5511 a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri legate de timpul in care ne alfam si de fericire in legatura cu liceu, toamna, vremea etc nu ca plng dupa nu stiu cine sa ca sunt fericita ca nu stiu ce sa intbig grin.sau ceva de indiferenta. vr niste status care sa nu aiba legatura cu tristetea sau cu baietibig grinfunda:X

3 răspunsuri:
| Azzido a răspuns:

In primul rand ti-as sugera sa inveti cand se pun semnele de punctuatie, ca sa poata intelege toata lumea ceea ce vrei sa spui.
Si ti-as mai sugera sa inveti sa vorbesti corect romaneste.

| Dnnx a răspuns:

Ahahaha...invata sa scrii mai intai draga si dupa poti pune si tu o intrebare normala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da scrie tamna de pe frunze ne chica